Treść Główna strony

Archive

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBNIŻENIA OPŁATY STAŁEJ ZA OKRES OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CIESZYNIE

Uwzględnienie wyliczonej nadpłaty w opłacie za pobyt dziecka, za miesiąc marzec i kwiecień  2021 roku, nastąpi na Państwa wniosek i rozliczona zostanie w  odpłatności za żłobek za m-c maj 2021 rok.
W opłacie za kwiecień 2021 nie będziemy uwzględniać odpłatności za żywienie w okresie od 1 do 16 kwietnia 2021 roku
(czas ograniczenia funkcjonowania Żłobków Miejskich w tym miesiącu) i odliczymy koszt posiłków nie wykorzystanych w marcu.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

 

wniosek w sprawie zmniejszenia opłaty:

wniosek COVID 19 IV2021

Czytaj więcej

ŻŁOBKI CZEKAJĄ

logo-żłobków-miejskich-bocian-wśród-chmur

Pomimo, iż pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie, Żłobki Miejskie, po przerwie z utęsknieniem czekają na powrót dzieci. Kolorowe dekoracje, zabawki i ukochane ciocie czekają na chwilę gdy żłobkowe sale znów zabrzmią gwarem dziecięcych głosów.

Od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. zaczynamy z nową energią, dzieci wracają do swoich stałych grup.

Przypominamy, że nadal pracujemy w ścisłym reżimie sanitarnym. Rodziców i inne osoby przyprowadzające i odbierające dzieci obowiązują maseczki oraz dezynfekowanie rąk przy wejściu na teren żłobka.

Bardzo prosimy nie przyprowadzać do żłobka dzieci z objawami choroby (ropny katar, kaszel, biegunki) prosimy również by jeśli to możliwe dzieci zostały w domu gdy ktoś z domowników jest na kwarantannie (szczególnie gdy oczekuje na wynik testu na obecność SARS COV-19).

Obniżenie opłaty stałej o 50%, proporcjonalnie do czasu zamknięcia Żłobków Miejskich rozliczane będzie w opłacie za maj, na wniosek rodziców. Wnioski te są do pobrania na stronie internetowej Żłobków oraz u opiekunek w grupach.

Czytaj więcej